О Miele

Про компанію Miele

 – преміальна німецька техніка

Miele – всесвітньо відомий німецький виробник побутової техніки преміум-класу та обладнання для професійного застосування. Miele пропонує покупцям техніку, яка встановлює стандарти надійності, продуктивності, дизайну, простоти використання, енергоефективності та якості обслуговування. 

Техніка для домашнього застосування Miele включає техніку для догляду за білизною (пральні, сушильні, прально-сушильні машини, прасувальні системи), техніку для кухні (духові шафи, варильні поверхні, пароварки, вакууматори, мікрохвильові печі, підігрівачі посуду, витяжки машини, холодильно-морозильне обладнання, кавомашини), техніку для догляду за будинком (різні типи пилососів). Крім того, в асортименті Miele є і власні сорти кави, фірмові миючі засоби, аксесуари та засоби догляду за приладами. Компанія також виробляє професійне пральне, посудомийне, медичне та лабораторне обладнання.

З кожною новою розробкою компанія пропонує інноваційні рішення та технології, щоб задовольнити всі потреби своїх клієнтів, тому купуючи Miele, вони роблять правильний вибір.

Miele – незалежна сімейна компанія, яка з моменту заснування в 1899 році, в рівній мірі віддана як власникам, так і працівникам, покупцям і постачальникам. Крім того, компанія прагне дбати про довкілля і враховувати інтереси суспільства.

Компанія виробляє побутову техніку для приготування їжі, по догляду за білизною і підлогою, а також техніку для медичних установ та професійного використання (Miele Professional). Cтратегічне бачення – бути найбажанішим і заслуговуючим довіри брендом преміум-класу в світі.

Компанія Miele пропонує покупцям техніку, яка встановлює стандарти надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності, дизайну та обслуговування. Такий підхід відповідає принципу Immer Besser («Все краще і краще»), позначеному засновниками компанії Карлом Мілє і Райнхардом Цинканном на перших машинах. Цей девіз характеризує компанію Miele і донині.

Компанія спрямовує свої зусилля виключно на бренд Miele і послідовно позиціонує його в сегменті преміум-класу. Miele прагне мислити і планувати в довгостроковій перспективі, захищає спадкоємність цінностей і цілей, відстоює хороші відносини з покупцями і постачальниками, а також підтримує корпоративну культуру і культуру управління, що орієнтовані на працівників.

Багато хто знає Miele завдяки високоякісним пральним машинам, інші – інноваційній кухонній техніці. Але Miele – це ще й техніка для медичних закладів та професійного використання (Miele Professional). І стратегічна мета компанії – стати найкращим брендом у галузі на всіх відповідних ринках.

Постійний розвиток та вдосконалення є основою всієї діяльності Miele. Про те, що Miele добре справляється з цим завданням, свідчать численні премії та нагороди, які були присуджені Miele у різні роки. Так, наприклад, Miele зізнавався брендом, якому найбільше довіряють читачі Readers Digest. Кілька разів компанія удостоювалася першого місця за найкраще обслуговування клієнтів німецькою Kundenmonitor («Радник для споживача»). І, звичайно, Miele регулярно відзначається нагородами за дизайн від RedDot, UniversalDesign, iF та інших.

Miele має низку власних унікальних запатентованих технологій: «стільниковий» барабан, функція CapDosing, TwinDos, PerfectWash та AutoClean – для пральних машин; бездротовий термощуп – для духових шаф, функція MultiSteam – для пароварок; OneTouchforTwo – для кофемашин; технологія PerfectGlassCare – для посудомийних машин та багато-багато інших.

" был добавлен в список желаний