Доставка і оплата

Доставка та встановлення

Доставка

Під послугою доставки розуміється одноразова доставка за однією адресою однієї партії Товару, що одноразово Замовлена та оплачена ПОКУПЦЕМ.

У разі, якщо ПОКУПЕЦЬ був відсутній за адресою доставки у погоджений для доставки час, або не забезпечив можливість доступу представникам Miele до місця доставки, або не забезпечив можливість передачі Товару, він оплачує вартість повторної доставки за вказаними тарифами

ПОКУПЦЯ дозволяють здійснити переміщення Товару без небезпеки його пошкодження або без необхідності порушувати цілісність Товару при здійсненні його переміщення до місця встановлення.
За недотримання зазначених умов доставка здійснюється до під’їзду (якщо необхідно), або не здійснюється.

Встановлення

У разі необхідності виконання послуг зі стандартної установки Товару в інший відмінний від моменту доставки час їх вартість визначається та оплачується окремо, згідно чинним прейскурантам Miele. 

Виконання цих послуг здійснюється Виконавцями від імені та за дорученням Miele. Miele відповідає за якість виконання цих послуг.

Під послугою стандартної установки для приладів Товарної групи “Техніка догляду за білизною” розуміється: розпакування; встановлення на місце передбачуваної експлуатації; зняття транспортувальних кріплень; перевірка підведених комунікацій та підключення до них за допомогою сполучних елементів, що входять до комплекту постачання; налаштування необхідних параметрів у контролері обладнання; функціональна перевірка та демонстрація працездатності.

Miele забезпечує виконання послуг зі стандартної установки приладів при обов’язковому дотриманні вимог до приміщень, комунікацій та розмірів ніш для встановлення приладів, наведених у таких джерелах:

  • Інструкція з експлуатації;
  • інструкція з встановлення та вбудовування;
  • сайт Міле (технічні характеристики приладу);

Наприклад: на нормативній відстані від приладу встановлена стаціонарна електрична розетка із заземлюючим контактом, кран (вентиль) необхідного діаметра від водопровідної мережі та злив у каналізацію необхідного розміру; відповідно до нормативів підготовлено основу для встановлення; місце встановлення відповідає габаритам приладу.

У разі необхідності виконання додаткових робіт та використання додаткових матеріалів щодо встановлення Товару, їх вартість визначається та оплачується окремо, згідно з діючими прейскурантами Miele.

Якщо ПОКУПЕЦЬ сумнівається у наявності можливості здійснення доставки Замовлюваного Товару безпосередньо до місця встановлення, здійснення його стандартної установки, або хоче оцінити вартість необхідних додаткових робіт, він може замовити попередній виїзд фахівця для отримання консультації.

ПОКУПЕЦЬ, за наявності необхідних знань та навичок, може самостійно провести встановлення та підключення побутової техніки Miele, для цього необхідно уважно ознайомитися з інструкцією та точно дотримуватися її вказівок при підключенні та введенні в експлуатацію.

Замовлення та оплата

Оплата на сайті можлива готівковим та безготівковим способом на наступні категорії товарів: побутова хімія, пилососи, соло кавоварки та аксесуари.

Оплата готівкою можлива післяплатою, якщо вартість замовлення не перевищує 15000 грн.

Відвантаження складає умовах 100% оплати.

" был добавлен в список желаний